KNR Bionik

Targi Konik 2019

XVI Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK 2019

8 i 9 października 2019 roku po raz kolejny zaprezentowaliśmy nasze osiągnięcia na XVI już edycji Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich Politechniki Warszawskiej KONIK 2019! Zachęcaliśmy uczestników wydarzenia do zainteresowania się światem robotyki. Na naszym stoisku można było zobaczyć dwa z aktualnie realizowanych projektów: Mini Rysie - grupę robotów mobilnych oraz Bombla - manipulator wykonany w technologii druku 3D. Zainteresowanym osobom tłumaczyliśmy co wyróżnia nasze koło, a nawet przybliżaliśmy sekrety programowania robotów. To były świetne dwa dni spędzone w miłej atmosferze! Mamy nadzieję, że zachęciliśmy wielu studentów do angażowania się w dodatkową działalność na uczelni.

Maciej Radzimirski
Daniel Giełdowski